Všetky elektroinštalačné služby poskytujeme v lokalitách:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Senec
 • Trnava
 • Šaľa
 • Sereď

Elektroinštalácia Trnava – Kvalita & výhodná cena

Elektroinštalácia Trnava

Kompletná elektroinštalácia pod jednou strechou. Špecializujeme sa elektroinštalačné služby pri stavbe nových budov, ale aj pri rekonštrukcii starej elektroinštalácie. Navrhneme optimálne riešenie podľa vašich potrieb a požiadaviek a zrealizujeme ho za férovú cenu.

Pracujeme odborne, zodpovedne a bezpečne. Pri elektroinštalačných prácach sa riadime platnými normami. Sme spoľahliví elektrikári s dlhoročnými skúsenosťami, preto vám okrem profesionálne odvedenej služby poradíme, na čo si dať pri elektroinštalácii pozor, aby ste nemuseli volať opravárov.

Vďaka našim odborným znalostiam stanovíme účinný a rýchly postup – elektroinštaláciu namontujeme a zapojíme správne, a zároveň čo najskôr. Máme k dispozícii potrebné technické vybavenie. Spoľahnite sa, že používame iba materiál od známych a overených výrobcov a distribútorov. Kompletný elektroinštalačný servis zahŕňa montáže aj výmeny.

Elektroinštalácia Trnava - Domov a priemyselných objektov - výhodná cena.

Kompletná elektroinštalácia: Naše služby v Trnave

Získajte kompletnú elektroinštaláciu do novostavby alebo rekonštrukciu starej elektroinštalácie hocikde v Trnave.

 • Elektroinštalačné práce
Našou úlohou je zrealizovať elektroinštaláciu podľa projektu a kompletne zapojiť jednotlivé prvky: od hlavných až po tie doplnkové. Dôležité je, aby realizácia optimálne pokryla vaše potreby a požiadavky. Rozsah elektroinštalačných prác tak závisí aj od predpokladanej spotreby elektrickej energie. Zvolíme čo najefektívnejšie riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.
 • Priemyselná elektroinštalácia

Priemyselná elektroinštalácia si často vyžaduje výkonnejšie a komplexnejšie zariadenia s väčším dôrazom na ich ochranu. V priemyselných areáloch musí elektroinštalácia spĺňať vysoké štandardy: odolať vode, prachu, zmene teploty, chemikáliám, olejom a ďalším faktorom, ktoré negatívne vplývajú na jej životnosť. Preto zabezpečíme komplexné riešenie pre najrôznejšie priemyselné realizácie. Dbáme na kvalitný elektroinštalačný materiál a rozvody namontujeme presne podľa špecifických požiadaviek vášho priemyselného objektu.

Elektroinštalačné práce & priemyselné elektroinštalácie – Naše činnosti v Trnave

Využite naše elektroinštalačné služby, odborné montáže a výmeny. Čo všetko získate kompletnou montážou a zapojením elektroinštalácie?

 •  rozvádzače (rozvodné skrine) nízkeho napätia
 • zapojenie ističov
 • montáž elektrických káblových rozvodov
 • výmena elektrických rozvodov
 • štruktúrovaná kabeláž
 • inštalácia núdzového osvetlenia
 • montáž bleskozvodu
 • revízna správa
Prečo sme správna voľba

3 dôvody, prečo si vybrať elektroinštaláciu od DL elektro

Rýchlo rastieme

Naša firma sa rýchlo rozvíja, čo nám umožňuje pracovať na veľkých projektoch, a zároveň na viacerých projektoch súčasne.

Dodržiavame termíny

U nás dostanete najbližší voľný termín, a ten dodržíme. Na dohodnuté termíny chodíme pripravení, aby sme mohli ihneď začať s inštaláciou.

Reagujeme flexibilne

Aj keď sa riadime projektom elektroinštalácie, počas realizácie vám môžeme poradiť malé úpravy, alebo sa vy rozhodnete niečo zmeniť. V takom prípade sme flexibilní, pridáme vlastné odporúčania a vyjdeme vám v ústrety.

Cena elektroinštalácie v Trnave

Cena elektroinštalačných prác v Trnave je vždy individuálna – určíme ju podľa vašich osobitných potrieb a požiadaviek. Berieme do úvahy hlavne rozsah práce, množstvo použitého materiálu a jeho dopravu na miesto inštalácie.

Ideálne je, keď sa dohodneme na bezplatnej obhliadke. Počas obhliadky odhadneme náročnosť elektroinštalácie a dĺžku jej trvania. Ďalšou možnosťou je telefonická konzultácia, počas ktorej nám predstavíte svoj projekt a opíšete detaily. Na základe projektu a získaných informácií vystavíme cenovú ponuku na mieru.

 • U nás platíte za kvalitne vykonanú prácu. Neskrývame žiadne poplatky.
Elektroinštalácia - výhodná cena

Elektroinštalácia Trnava – kontaktujte nás

Ste blízko k tomu, aby váš objekt rozžiarila nová elektroinštalácia. Dohodnime si telefonickú konzultáciu alebo termín bezplatnej obhliadky.

Na komplexné elektroinštalačné služby sa spoľahnite v Trnave a okolí.