Všetky elektroinštalačné služby poskytujeme v lokalitách:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Senec
 • Trnava
 • Šaľa
 • Sereď

Kamerové a prístupové systémy Kvalitne – spoľahlivo – za dobrú cenu

Monitorovacia technika, ktorá umožňuje sledovať pohyb a konanie osôb, je dnes bežnou súčasťou každodenného života. Realizujeme zabezpečenie objektov pomocou elektronických systémov. Postaráme sa o návrh, dodanie a kompletnú inštaláciu kamerových a prístupových systémov od značky Hikvision. V tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Kamerové systémy – profesionálne a za dobrú cenu.

Kamerové a prístupové systémy – moderné zabezpečenie

Kamery zaznamenávajú pohyb v reálnom čase, preto patria do každého moderného zabezpečenia. Chránia osoby, objekty a majetok. To isté platí o prístupových systémoch, ktoré zaisťujú kontrolovaný pohyb osôb po objekte, alebo moderné alarmové systémy.

Kamerové systémy Hikvision disponujú množstvom užitočných funkcií, ako sú nočné videnie, detekcia pohybu, jasný obraz až do rozlíšenia 4K či možnosť napojenia na inteligentné riešenia. Prístupové systémy sú jednoduché aj zložité s vysokou úrovňou ochrany objektu. Na žiadosť oprávnenej osoby okamžite zareagujú uvoľnením zámku či turniketu. Oba monitorovacie systémy odporúčame prepojiť a umožniť tak identifikáciu osôb pomocou kamier.

Efektívne technické riešenie spočíva vo vhodnom návrhu systému. Kamery rozmiestnime podľa vašich potrieb a požiadaviek. Pri inštalácii sa riadime platnými normami – pracujeme odborne, dôsledne a zodpovedne.

Kamerové systémy Hikvision – moderné zabezpečenie

Kamerové a prístupové systémy Hikvision : návrh, dodanie a montáž

Pri výbere kamerového a prístupového systému Hikvision vám poradíme a návrh pripravíme tak, aby spĺňal vaše nároky. Následnou inštaláciou zabezpečíme ochranu vášho majetku.

Kamerové systémy Hikvision

Vhodný kamerový systém navrhneme na základe viacerých faktorov. Zvolíme ho s ohľadom na typ a veľkosť objektu, nevyhnutnú úroveň zabezpečenia a vaše osobitné požiadavky. Nainštalujeme kamery s ostrým a detailným obrazom v rozličných svetelných podmienkach, nastavíme efektívne ukladanie kamerových záznamov a predstavíme vám prehľadný softvér na obsluhu systému. S kamerovým systémom Hikvision budete vždy vedieť, kto sa nachádza vo vašom areáli.

Prístupové systémy Hikvision

Prístupové systémy Hikvision sú veľmi flexibilné. Môžete v nich kedykoľvek zmeniť nastavenia a oprávnenia používateľov, kombinovať rôzne biometrické vstupy či zablokovať stratené karty. Spoľahnite sa na optimálne technické riešenie, aby sa žiadna nepovolaná osoba nedostala do vášho objektu. Montujeme prístupové terminály, čítačky kariet či elektronické zámky. Systém ponúka aj vstup pomocou číselného kódu alebo diaľkové ovládanie dverí.

Koľko stojí montáž kamerového systému

Kamerové a prístupové systémy sú natoľko špecifické, že pri nich nepoužívame všeobecný cenník. Cenu stanovíme podľa typu, rozsahu a náročnosti systému. Zohľadníme aj vaše individuálne požiadavky.

Aby sme vám návrh prispôsobili na mieru, potrebujeme obhliadnuť miesto realizácie. Obhliadka je bezplatná a nezáväzná. Pomôže nám lepšie vyhodnotiť vaše potreby a určiť primeranú cenu. Druhou možnosťou je telefonická konzultácia. Po inštalácii kamerového systému doporučujeme objekt napojiť na pult centralizovanej ochrany.

 • U nás platíte za kvalitne odvedenú prácu. Neskrývame žiadne poplatky.

Kamerové a prístupové systémy na kľúč – kontaktujte nás

Získajte špičkový kamerový a prístupový systém na zabezpečenie objektu. Dohodnime si termín bezplatnej obhliadky alebo telefonickú konzultáciu.

 • Na efektívny návrh a odbornú inštaláciu sa spoľahnite v týchto lokalitách:
 • Bratislava
 • Pezinok
 • Senec
 • Trnava
 • Šaľa
 • Sereď

FAQ - Často kladené otázky

V ktorých objektoch montujete kamerové a prístupové systémy?

Tieto systémy inštalujeme v objektoch, ktoré si vyžadujú moderné zabezpečenie. Kamerové a prístupové systémy slúžia na ochranu osôb a majetku vo firemných budovách, kanceláriách, priemyselných areáloch, školách, polyfunkčných budovách, komerčných prevádzkach a administratívnych objektoch. Montujeme ich aj v domácnostiach, hlavne v rodinných domoch, bytoch a bytovkách.

Aké druhy kamier inštalujete?

Inštalujeme všetky typy kamerových systémov Hikvision. Ide o IP kamery, vonkajšie kamery, kamery na dom a do bytu či kamerové príslušenstvo.