Všetky elektroinštalačné služby poskytujeme v lokalitách:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Senec
 • Trnava
 • Šaľa
 • Sereď

Fotovoltické systémy off-grid Návrh – realizácia – za dobrú cenu

Máme pre vás spoľahlivé riešenie, ako získať elektrickú energiu aj bez prístupu k distribučnej sieti. Poskytujeme kompletnú realizáciu off-grid fotovoltického systému. Postaráme sa o celý proces od návrhu cez dodanie a montáž po servis, aby ste mohli využívať všetky výhody fotovoltiky. Fotovoltické systémy off-grid – profesionálne a za dobrú cenu.

Fotovoltické systémy off-grid – maximálna efektivita

Off-grid fotovoltické systémy vyhovujú majiteľom nehnuteľností v odľahlých oblastiach, ktoré nemajú vybudovaný prístup k verejnej elektrickej sieti. Solárne panely produkujú elektrickú energiu a časť z nej ukladajú do batérií na neskoršie použitie. Pri tomto type fotovoltickej sústavy sa stanete nezávislými od verejnej distribúcie elektriny. Aby ste však mali dostatok elektriny aj vtedy, keď ju nemôžete čerpať z priameho slnečného žiarenia, potrebujete napojenie na záložný zdroj energie.

Fotovoltika prináša jasné výhody, pretože slnečnú energiu môžete využívať zadarmo. Slnečné žiarenie je dostupné kdekoľvek počas dňa. Navyše, optimálnym nastavením off-grid solárneho systému vám pomôžeme dosiahnuť maximálnu efektivitu. Pri návrhu a realizácii sa zameriavame na to, aby riešenie pokrylo vaše potreby v oblasti elektrickej energie.

Po vyhodnotení vašich potrieb navrhneme ideálny projekt, ktorý aj zrealizujeme. Fotovoltický systém nielen nainštalujeme, ale tiež overíme jeho funkčnosť. Vďaka bohatým skúsenostiam postupujeme rýchlo a odborne. Kladieme dôraz na bezpečnosť – pri montáži solárnych panelov dodržiavame platné normy a predpisy.

Fotovoltika Off-grid - maximálna efektivita

Off-grid fotovoltika: Naše služby

Zabezpečíme komplexné služby, ktoré súvisia s realizáciou off-grid fotovoltickej sústavy – návrh, dodanie, inštaláciu a servis.

 • Návrh

Máme certifikát na návrh fotovoltiky, takže pri projektovaní fotovoltického systému postupujeme nanajvýš odborne. Správne nastavíme rozsah a výkon systému aj umiestnenie solárnych panelov a batérií.

 • Dodanie

Solárne panely, batérie a potrebné príslušenstvo dodáme priamo na miesto realizácie. Dodávame iba kvalitné komponenty od overených výrobcov, aby sme zaistili plnú funkčnosť a dlhodobú spoľahlivosť fotovoltického systému.

 • Montáž a zapojenie

Profesionálne namontujeme slnečné kolektory, batérie a ďalšie komponenty, ktoré potrebujete na prenos elektrickej energie medzi jednotlivými časťami off-grid fotovoltickej sústavy. Sme špecialisti na presnú a bezpečnú inštaláciu, ktorou získate maximálnu efektivitu systému.

 • Servis off-grid fotovoltiky

Aj keď si fotovoltický systém nevyžaduje častú údržbu, servisnou prehliadkou sa uistíte, že je v optimálnom stave. Počas servisu skontrolujeme kompletný technický stav, výkon panelov, konštrukčnú stabilitu či pevnosť montážnej konštrukcie. Robíme aj opravu meničov a výmenu poškodených dielov.

Fotovoltický systém off-grid – cenník

Špecifiká jednotlivých realizácií nám neumožňujú používať všeobecný cenník. Rozsah systému vám prispôsobíme na mieru a podľa toho pripravíme cenovú kalkuláciu.

Optimálne riešenie fotovoltického systému získate vtedy, keď detailne spoznáme vaše potreby a možnosti. Preto sa radi vopred oboznámime s miestom realizácie. Obhliadka je bezplatná a nezáväzná. Alternatívou je telefonická konzultácia.

 • U nás platíte za kvalitne odvedenú prácu. Neskrývame žiadne poplatky.

Fotovoltické systémy off-grid na kľúč – kontaktujte nás

Získajte prispôsobené riešenie fotovoltického systému off-grid. Dohodnime si termín bezplatnej obhliadky alebo telefonickú konzultáciu.

Na profesionálny návrh a odbornú inštaláciu sústavy sa spoľahnite v týchto lokalitách:

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Senec
 • Trnava
 • Šaľa
 • Sereď

FAQ - Často kladené otázky

Aké sú benefity fotovoltiky?

Fotovoltické systémy využívajú energiu zo slnka, vďaka čomu znížite výdavky na elektrinu, rekuperáciu či klimatizáciu a ušetríte. Solárne panely vynikajú dlhou životnosťou, fungujú spoľahlivo, neznečisťujú životné prostredie a nevyžadujú si skoro žiadnu údržbu.

Ktoré budovy a prevádzky môžu ušetriť vďaka fotovoltickému systému?

Solárne panely montujeme na všetky budovy, ktoré chcú využiť benefity fotovoltiky. Ide o firemné budovy, priemyselné objekty a sklady, obchodné centrá, developerské projekty či administratívne budovy. Ušetriť môžu aj domácnosti, takže slnečné kolektory sa hodia na strechu rodinných domov či chát. Pri off-grid fotovoltických systémoch však platí špecifická podmienka, že nie sú pripojené k verejnej elektrickej sieti.